niedziela, 24 wrz 2017
godz. 01:27

Kontakt > Rekrtuacja SMS

Rekrutacja SMS

2016-02-08, autor: Administrator

Do oddziału sportowego, szkoły sportowej przyjmuje się kandydatów, którzy:

  • posiadają bardzo dobry stan zdrowia, potwierdzony orzeczeniem lekarskim o zdolności do uprawiania danego sportu wydanym przez lekarza specjalistę z dziedziny medycyny sportowej lub innego uprawnionego lekarza, zgodnie z przepisami w sprawie trybu orzekania o zdolności do uprawiania danego sportu przez dzieci i młodzież do ukończenia 21 roku życia,
  • posiadają pisemną zgodę rodziców na uczęszczanie kandydata do szkoły lub oddziału,
  • uzyskali pozytywne wyniki prób sprawności fizycznej, na warunkach ustalonych przez polski związek sportowy właściwy dla danego sportu, w którym jest prowadzone szkolenie sportowe w danej szkole lub w danym oddziale.

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych

65-036 Zielona Góra

ul. Wyspiańskiego 21-25

Internat - ul. Wyspiańskiego 25

Hala sportowa - ul. Wazów 76

 

Telefony:  VII Licem Ogólnokształcące - 68 451 20 50

                  Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - 68 451 20 60

                  Internat - 68 451 20 70

 

Fax:   VII Licem Ogólnokształcące - 68 451 20 51

          Szkoła Podstawowa i Gimnazjum - 68 451 20 61

 

Strony www:  www.zsois.zgora.pl
 e-mail: info@7liceum.internetdsl.pl

 

 

W skład zespołu wchodzą:

·         Szkoła Podstawowa nr 10 im. Janusza Kusocińskiego (rok założenia 1962)

·         Gimnazjum nr 4 - Sportowe im. Tadeusza Ślusarskiego (1999)

·         VII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego (1948)

·         Internat (250 miejsc)

W gimnazjum są wyłącznie klasy sportowe, a w szkole podstawowej i liceum obok klas ogólnokształcących są klasy sportowe.

 

W ZSOiS funkcjonują:

·         Szkoła Mistrzostwa Sportowego w akrobatyce sportowej (powołana 3.IX.2001 r.)

·         Szkoła Mistrzostwa Sportowego w pływaniu (3.IX.2001 r.)

·         Szkoła Mistrzostwa Sportowego w lekkiej atletyce (16.XII.2005 r.)

·         Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w piłce nożnej (28.VII.2004)

·         Siatkarski Ośrodek Szkolny w siatkówce chłopców (1.XII.2012)

 

Podstawowe dyscypliny sportowe:

·         akrobatyka sportowa

·         pływanie

·         lekka atletyka

·         piłka nożna

·         piłka koszykowa,

·         piłka siatkowa

·         strzelectwo

i dodatkowo

·         pięciobój nowoczesny

·         tenis stołowy

 

Baza sportowa szkoły:

·         obiekty własne

- hala sportowa

- 2 sale gimnastyczne

- basen

- Orlik

- boiska wielofunkcyjne

- sala do fitnessu

- sala do gimnastyki korekcyjnej

·         obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

- stadion lekkoatletyczny

- hala akrobatyczna

- hala przy hotelu Leśnym

- boiska piłkarskie w kompleksie przy ul. Sulechowskiej i Amelli

- kryta pływalnia przy ul. Wyspiańskiego

·         inne obiekty

- stadion Uniwersytetu Zielonogórskiego

- hala Uniwersytetu Zielonogórskiego

- strzelnica Gwardii

 

·         Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych dysponuje własnym gabinetem fizjoterapii

 

 

Absolwenci

18 absolwentów VII Liceum Ogólnokształcącego startowało w Igrzyskach Olimpijskich. Największe sukcesy odnieśli:

1.      Arkadiusz Szkrzypaszek - dwukrotny mistrz olimpijski w 5-boju nowoczesnym indywidualnie i drużynowo z Barcelony (1992 r.), mistrz świata seniorów.

2.      Maciej Czyżowicz - mistrz olimpijski drużynowy w 5-boju nowoczesnym z Barcelony.

3.      Dariusz Goździak - mistrz olimpijski drużynowy w 5-boju nowoczesnym z Barcelony.

Z absolwentów z ostatnich pięciu lat największe sukcesy odnoszą:

1.      Piotr Grudzień (absolwent z roku 2010) - wicemistrz Igrzysk Paraolimpijskich w Pekinie (2008 r.) i mistrz Igrzysk Paraolimpijskich w Londynie (2012 r.) w tenisie stołowym, mistrz świata i Europy.

2.      Radosław Kawęcki (2011) - IV miejsce na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie (2012 r.) w pływaniu, dwukrotny mistrz świata seniorów i wielokrotny mistrz Europy.

3.      Filip Matczak (2012) - wicemistrz świata juniorów do lat 17 (2010 r.) w koszykówce, czołowy zawodnik ekstraligowego Asseco Gdynia.

 

Akrobatyka Sportowa

Kogo przyjmujemy

Do ZSOiS przyjmujemy uczniów od klasy pierwszej szkoły podstawowej. Dzieci przedszkolne uczestniczą w zajęciach szkółki akrobatycznej, skąd po zaliczeniu testu sprawności i odwagi są kwalifikowane do klasy pierwszej.  Kolejne etapy rekrutacji odbywają się do klasy czwartej oraz klas pierwszych gimnazjum i liceum.

Test sprawności fizycznej:

Szczegółowy test do klasy pierwszej szkoły podstawowej (test sprawności i odwagi) na stronie internetowej szkoły. Max ilość punktów 50. Próg minimalny 25pkt (decydujący jest test odwagi - skoku z wysokości)

Test do klasy czwartej szkoły podstawowej:

-          ocena techniki ćwiczeń zwinnościowo akrobatycznych- wykonanie zadanego układu ćwiczeń, ( trampolina lub ćw. zespołowe) maksymalna ilość punktów 20

-          klasa sportowa: max ilość pkt . 10 ( kl. pierwszy krok 5 pkt , kl. młodzieżowa - 10 pkt,  Dotychczasowe wyniki sportowe - udział w zawodach sportowych  : maksymalna ilość punktów: 20 pkt

-     Kwalifikacja w trakcie trwania nauki do szkolenia w Szkole Mistrzostwa Sportowego -    min. miejsce finałowe w OOM, MPJ mł. w skokach na trampolinie kl. III i kl. II sportowa.
Maksymalna. ilość punktów jaką można uzyskać w teście 50.
Próg minimalny który powinien osiągnąć przystępujący do rekrutacji i testu  aby zostać przyjęte do klasy  akrobatyki sportowej: 25pkt

Test do klasy pierwszej gimnazjum:

-          ocena techniki ćwiczeń zwinnościowo akrobatycznych- wykonanie zadanego układu ćwiczeń, maksymalna ilość punktów 20 ( trampolina, skoki, ćw zespołowe)

-          klasa sportowa: max ilośc pkt 10 ( kl II - 10 pkt, kl III - 6 pkt,  kl mł- 2 pkt)

-          Dotychczasowe wyniki sportowe, udział w zawodach sportowych : maksymalna ilość punktów: 20 pkt

-      Kwalifikacja do Szkolenia w Szkole Mistrzostwa Sportowego - min miejsce finałowe   
       w OOM, MP Jmł w skokach na trampolinie. 
Maksymalna. ilość punktów jaka można było uzyskać w teście 50. 
Próg minimalny, który powinien osiągnąć przystępujący do rekrutacji i testu  aby zostać przyjęte do klasy  akrobatyki sportowej: 25pkt

Test do klasy pierwszej liceum:

-          ocena techniki ćwiczeń zwinnościowo akrobatycznych- wykonanie zadanego układu ćwiczeń, maksymalna ilość punktów 20 ( trampolina, skoki, ćw. zespołowe)

-          klasa sportowa: max ilość pkt 10 ( kl M - 10 pkt, kl I - 8 pkt,  kl II- 4 pkt)

-          Dotychczasowe wyniki sportowe, udział w zawodach sportowych : maksymalna ilość punktów: 20 pkt

-      Kwalifikacja do Szkolenia w Szkole Mistrzostwa Sportowego - min miejsce finałowe   
       w OOM, MPJmł, 1-10 w MPJ, 1-10 w MPS kl I-  w skokach na trampolinie. Maksymalna. ilość punktów jaka można było uzyskać w teście 50. 
Próg minimalny, który powinien osiągnąć przystępujący do rekrutacji i testu  aby zostać przyjęte do klasy  akrobatyki sportowej: 30pkt

 

Konsultacje

Dla kogo?

Kiedy?

Gdzie?

Trener

Dla wszystkich roczników

Poniedziałki - godz. 16:00 - 18:00

Hala MOSiR (akrobatyczna)

ul. Urszuli

Radosław Walczak

Valeri Chkhaberidze

 

Trenerzy

Imię i nazwisko trenera

Telefon

Adres e-mail

Radosław Walczak

605 422 600

radziol@poczta.onet.pl

Chkhaberidze Valerii

601 441 645

Valeri_c1955@vp.pl

Chkhaberidze Natalia

603 563 342

Valeri_c1955@vp.pl

Szliter Sławomir

601 655 098

Slawcik1@poczta.onet.pl  s_szliter@o2.pl

Jarosław Taryma

603 534 827

Jarek.tary@op.pl

 

Pływanie

Kogo przyjmujemy

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych przyjmuje uczniów bez względu na płeć do klasy czwartej szkoły podstawowej, klasy pierwszej gimnazjum i klasy pierwszej liceum.

Test sprawności fizycznejDo klasy czwartej szkoły podstawowej zostaną przyjęci uczniowie, którzy osiągną najlepsze wyniki w teście kwalifikacyjnym  
Punktacja  testu. 
1.Pływalność w położeniu strzałka na piersiach; 1-5pkt. 
2.Pływalność w położeniu strzałka na grzbiecie;1-5 pkt. 
3.Ćwiczenie wypornościowe (pająk-strzałka-korek-strzałka-koziołek w przód-strzałka-pająk,na jednym wdechu),1-5pkt. 
4.Wyłowienie krążka z głębokości 3,5m,3pkt. 
5.Uczestnictwo w szkółce pływackiej KS Korner w okresie 6 miesięcy przed testami naborowymi;>80%-5pkt,>60%-4pkt>,40%-3pkt,>30%-2pkt,>10%-1pkt. 

Zasady kwalifikacji do klasy I gimnazjum i I klasy liceum SMS: 
1. Kandydat musi być członkiem Klubu Sportowego zarejestrowanego w Polskim Związku Pływackim. 
2. Kandydat musi posiadać Licencję Zawodnika wydaną przez Polski Związek Pływacki. 
3. W sezonie poprzedzającym, kandydat do SMS musi na zawodach przewidzianych w Kalendarzu Imprez Polskiego Związku Pływackiego lub Okręgowego Związku Pływackiego uzyskać minimum II klasę sportową. 
4. Wymagane jest zaświadczenie o posiadanej klasie sportowej wydane przez Polski lub Okręgowy Związek Sportowy. 
5. Kandydat musi osiągnąć wyznaczone minimum punktowe w teście sprawności ogólnej (MTSF) 
6. Kandydat musi uzyskać minimum 8 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów na pływalni 25 lub 50 m.(w przypadku zawodników, którzy z przyczyn losowych nie wystartowali na MPJ lub ich wynik nieznacznie odbiega od czołówki krajowej lub sklasyfikowany jest na 1-16 Gimnazjum i 1-16 Liceum o przyjęciu do SMS decyduje Trener Koordynator SMS Zielona Góra. 
7. Kandydaci winni dodatkowo złożyć pisemną informację trenera o poziomie sportowym kandydata.        
                                                                                              

Konsultacje

Dla kogo?

Kiedy?

Gdzie?

Trener

Uczniowie do klasy IV SP

Środy - godz. 19:00 - 20:00

Pływalnia MOSiR

ul. Wyspiańskiego 17

Rafał Jaszczyński

Tomasz Malski

Uczniowie do klasy GIMN

Wtorki - godz. 15:00 - 17:00

Pływalnia MOSiR

ul. Wyspiańskiego 17

Jacek Miciul

Uczniowie do klasy liceum

Wtorki - godz. 15:00 - 17:00

Pływalnia MOSiR

ul. Wyspiańskiego 17

Jacek Miciul

 

Trenerzy

Imię i nazwisko trenera

Telefon

Adres e-mail

Rafał Jaszczyński

663 574 711

xszczurek@go2.pl

Tomasz Malski

607 289 718

czerwonanie@wp.pl

Jacek Miciul

608 010 164

jacekmiciul@yahoo.pl

Maciej Bardelas

607 033 473

m_bardelas@poczta.onet.pl

Zbigniew Pietrzyk

660 361 429

zbpietrzyk@gmail.com

Radosław Nitschke

607 847 573

radeknreha@op.pl

 

Lekka atletyka

 Kogo przyjmujemy

Szkoła przyjmuje dziewczęta i chłopców uprawiających lekkoatletykę do I klasy gimnazjum oraz do klasy pierwszej liceum

Do gimnazjum przyjmujemy kandydatów, którzy zdobyli miejsca finałowe ( I-VIII) w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży w konkurencjach indywidualnych, biegach przełajowych, czwórboju lekkoatletycznym oraz miejsca I-IV w Mistrzostwach Miasta w konkurencjach indywidualnych, biegach przełajowych i czwórboju lekkoatletycznym.

Do liceum przyjmujemy kandydatów którzy, uczestniczyli w  Mistrzostw Polski Młodzików (U-16) lub są: finalistami (I-XII) Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików (U-16), finalistami (I-VIII) Mistrzostw Województwa Młodzików (U-16), finalistami (I-VIII) Mistrzostw Województwa juniorów młodszych (U-18) albo posiadaczami V klasy (lub wyższej) sportowej PZLA. Kandydaci, którzy posiadają wynik sportowy minimum II klasy wg norm PZLA są kwalifikowani do Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży. 
Inni kandydaci muszą zaliczyć test sprawności fizycznej.

Test sprawności fizycznej 
Test sprawności fizycznej muszą zaliczyć kandydaci, którzy nie spełniają powyższych norm. Minimum jeden wynik o wartości celujący (6) lub średnią wyników egzaminów na poziomie co najmniej dobrym (4).

Tabela z normami egzaminu sprawnościowego do gimnazjum

OCENA

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

KONKURENCJA

KONKURENCJA

60m.

(s)

600m.

(min.)

w dal

(m)

p. lek

2 kg (m)

60m.

(s)

1000m.

(min.)

w dal

(m)

p. lek

2kg  (m)

6

9.0

2.00,0

4.10

10.0

8.3

3.00,0

5.10

14.0

5

9.4

2.20,0

3.70

8.0

8.8

3.20,0

4.70

12.0

4

10.0

2.40,0

3.30

6.0

9.3

3.40,0

4.00

10.0

3

10.6

3.00,0

2.90

4.0

9.9

4.00,0

3.60

8.0

2

11.2

3.20,0

2.40

2.0

10.5

4.20,0

3.10

6.0

 

 Tabela z normami egzaminu sprawnościowego do liceum

OCENA

DZIEWCZĘTA

CHŁOPCY

KONKURENCJA

KONKURENCJA

60m.

(s)

600m.

(min.)

w dal

(m)

kula (3) (m)

60m.

(s)

1000m.

(min.)

w dal

(m)

kula (5) (m)

6

8,8

1.48,0

4,80

9,00

7.8

2.57.0

5.70

10,00

5

9,2

2.00,0

4,50

8,50

8,2

3.10,0

5,40

9,50

4

9,7

2.10,0

4,20

8,00

8,6

3.25,0

5,15

9,00

3

10,1

2.25,0

3,90

7,50

9,0

3.35,0

4,90

8,50

2

10,6

2.45,0

3,50

7,00

9,4

3.45,0

4,60

8,00

 

Konsultacje

Dla kogo?

Kiedy?

Gdzie?

Trener

Uczniowie klas VI SP, oraz III G - rzuty

Poniedziałki - godz. 15:00 - 18:00

Sala VII LO

ul. Wyspiańskiego 21

Jerzy Walczak

Uczniowie klas VI SP, oraz III G - skoki

Poniedziałki - godz. 15:00 - 18:00

Sala VII LO

ul. Wyspiańskiego 21

Mariusz Żurowski

Uczniowie klas VI SP, oraz III G - biegi

Poniedziałki - godz. 15:00 - 18:00

Sala VII LO

ul. Wyspiańskiego 21

Sławomir Landyszkowski

 

Trenerzy

Imię i nazwisko trenera

Telefon

Adres e-mail

Jerzy Walczak

608 476 070

jerzywalczak54@poczta.onet.pl

Mariusz Żurowski

609 125 658

mariuszzurowski@wp.pl

Sławomir Landyszkowski

606 368 016

landysz80@)op.pl

 

 

Koszykówka

 

Kogo przyjmujemy

Szkoła przyjmuje uczniów do klasy pierwszej gimnazjum i pierwszej liceum. W szkole podstawowej uczniowie od klasy czwartej realizują program szkolenia koszykówki w rozszerzonym wymiarze godzin. Chętni uczniowie mogą dołączyć do tej klasy.

O przyjęcie do naszych klas mogą ubiegać się chłopcy z całego kraju. Kandydaci powinni wyróżniać się wysoką sprawnością ogólną, dobrymi warunkami fizycznymi oraz muszą zdobyć odpowiednią ilość pkt. z przeprowadzonego testu sprawnościowo - technicznego z zakresu koszykówki.

Test obejmuje sprawdzenie podstawowych elementów technicznych z zakresu koszykówki tj. drybling, podania, rzuty do kosza, poruszanie się po boisku, umiejętności w czasie gry. Film z testem znajduje się  tutaj.

Kandydaci trenujący koszykówkę w klubach sportowych mogą być zwolnieni z testu sprawdzającego.

 

Konsultacje

Dla kogo?

Kiedy?

Gdzie?

Trener

Uczniowie klas VI SP, oraz I i II G

Poniedziałki - godz. 16:00 - 18:00

Hala MOSiR

ul. Wyspiańskiego 17

Kamil Czapla

Uczniowie klas III G oraz klas I i II SPG

Poniedziałki - godz. 17:00 - 18:30

Hala ZSOiS

ul. Wazów 76

Bogusław Onufrowicz

 

Trenerzy

Imię i nazwisko trenera

Telefon

Adres e-mail

Bogusław Onufrowicz

608 290 034

marzena.onufrowicz@gmail.com

Artur Cielma

792 256 946

arturcielma@gazeta.pl

Kamil Czapla

794 263 986

Kamilczapla6@gmail.com

Przemysław Brodzik

664 735 683

pemski@o2.pl

 

Piłka siatkowa

 Kogo przyjmujemy

 

Szkoła przyjmuje dziewczęta do klasy pierwszej gimnazjum i pierwszej liceum oraz chłopców do klasy pierwszej liceum i do klas starszych (Siatkarski Ośrodek Szkolny). W szkole podstawowej uczniowie od klasy czwartej realizują program szkolenia siatkówki w rozszerzonym wymiarze godzin. Chętni uczniowie mogą dołączyć do tej klasy.

Kandydaci powinni wyróżniać się wysoką sprawnością ogólną, dobrymi warunkami fizycznymi oraz muszą zdobyć odpowiednią ilość pkt. z przeprowadzonego testu sprawnościowo - technicznego z zakresu siatkówki

 

Test sprawności fizycznej

Piłka siatkowa chłopców liceum:https://www.youtube.com/watch?v=6xJ2yMbbeHc

Zasady naboru:https://www.youtube.com/watch?v=6xJ2yMbbeHc
-pomiary antropometryczne kandydatów do klasy siatkarskiej: wzrost, ciężar ciała,  skład masy ciała  - waga TANITA
-testy sprawnościowe : zasięg jednorącz w wyskoku, skok  w dal z miejsca, rzut piłką lekarską 2kg 
T - test: podciąganie poziome 
-umiejętności techniczne w zakresie piłki siatkowej: odbicia oburącz sposobem górnym, odbicie oburącz sposobem dolnym, zagrywka stacjonarna, zagrywka w wyskoku, atak kierunkowy

Film z testem 1 znajduje się tutaj i tutaj.

Piłka siatkowa dziewcząt gimnazjum i liceum:

Zasady naboru: 
- zaliczenie testu sprawnościowego, który obejmuje:

·         odbicia sposobem oburącz górnym w kole o średnicy 3 m

·         odbicia sposobem oburącz dolnym w kole o średnicy 3 m

·         odbicia na przemian oburącz górne i dolne

·         zagrywka tenisowa

·         elementy techniki w mini grze 1 x 1, 2 x 2

 

Konsultacje

Dla kogo?

Kiedy?

Gdzie?

Trener

Uczniowie klas III G (chłopcy)

Poniedziałki - godz. 15:30 - 17:00

Hala UZ

ul. Szafrana

Tomasz Paluch

Uczniowie klas VI SP (dziewczęta)

Poniedziałki - godz. 17:00 - 18:30

Hala ZSOiS

ul. Wazów 76

Małgorzata Miciul

Uczennice klas III G (dziewczęta)

Poniedziałki - godz. 17:00 - 18:30

Hala ZSOiS

ul. Wazów 76

Wiktor Zasowski

Uczennice do klasy IV SP

(dziewczęta )

Wtorki - godz. 14.30 - 16.45

Sala gimnastyczna SP

ul. Wyspiańskiego 21.

Paweł Czerniak

 

Trenerzy

Imię i nazwisko trenera

Telefon

Adres e-mail

Tomasz Paluch

602 628 249

tomaszekazs@o2.pl

Wiktor Zasowski

661 897 405

wicia90@o2.pl

Małgorzata Miciul

608 010 164

gonia01@yahoo.pl

Paweł Czerniak

661 779 041

p1czerniak@interia.pl

 

Piłka nożna

Kogo przyjmujemy

 

Szkoła przyjmuje chłopców do klasy czwartej szkoły podstawowej oraz do klasy pierwszej gimnazjum i pierwszej liceum. Klasy gimnazjalne są klasami Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży i rekrutacja odbywa się wspólnie z Lubuskim Związkiem Piłki Nożnej. Przyjmowani są chłopcy z terenu województwa lubuskiego.

 

Test sprawności fizycznej

            Nabór do klasy IV szkoły podstawowej o profilu piłkarskim, klasy I gimnazjum oraz klasy I liceum opiera się na dwóch zbiorach testów. Pierwszy obejmuje próby sprawności ogólnej. Drugi zbiór to próby techniczne. Wszystkie normy wraz z filmem instruktażowym oraz punktacja do niżej wymienionych testów na stronie internetowej szkoły. Trenerzy odpowiedzialni za nabór zastrzegają sobie możliwość zmiany struktury testów w postaci zmniejszenia prób lub dodania dodatkowych sprawdzianów. Film z testem znajduje się tutaj.

 

Konsultacje

Dla kogo?

Kiedy?

Gdzie?

Trener

Uczniowie do klasy IV SP

Środy - godz. 79:00 - 18:30

boisko MOSiR

ul. Ameli

Michał Grzelczyk

Uczniowie do klasy I gimnazjum

Poniedziałki - godz. 10.45 - 12.30

Orlik ZSOiS

ul. Wyspiańskiego 17

Michał Grzelczyk

Uczniowie do klasy

I  liceum

Wtorki - godz. 15:00 - 17:00

Boisko  MOSiR

ul. Sulechowska

Bartosz Siemiński

 

 

Trenerzy

Imię i nazwisko trenera

Telefon

Adres e-mail

Michał Grzelczyk

606 681 530

michal.grzelczyk@wp.pl

Mirosław Kasprzak

608 283 408

mirando1@poczta.fm

Bartosz Siemiński

600 389 283 

Siemion_83@o2.pl

Stanisław Gąsior

608 483 355

s.gasior@wp.pl

Mirosław Kędziora

608 489 796

mixer1962@interia.pl

Piotr Żak

693 823 901

Ppiotr.zak@gmail.com

 

Strzelectwo sportowe

 

Kogo przyjmujemy.

 

Szkoła przyjmuje uczniów do klasy pierwszej gimnazjum i pierwszej liceum.

 

Test sprawności fizycznej

 

·         Zdobycie minimalnej ilości punktów z testu sprawności własnych dla kandydatów do klasy o profilu strzeleckim.

Test składa się z:

1.      Testu jednolitości celowania                                                10 pkt.

2.      Testu równowagi                                                     10 pkt.

3.      Testu celności i skupienia z broni kal. 4,5 mm                     60 pkt.

4.      Testu celności i skupienia z broni kal. 5,6 mm                     60 pkt.

 

Maksymalna ilość punktów:                                           140

Minimalna ilość punktów kwalifikująca kandydata:                  70

 

Szczegółowy opis testów znajduje się na stronie internetowej szkoły

 

Konsultacje

Dla kogo?

Kiedy?

Gdzie?

Trener

Uczniowie klas VI SP, oraz i III G

Wtorki i czwartki - godz. 14:00 - 18:00

Strzelnica ZKS „Gwardia"

ul. Strzelecka 22

Damian Komolka

 

Trenerzy

Imię i nazwisko trenera

Telefon

Adres e-mail

Damian Komolka

663 077 589

komol@poczta.onet.pl