sobota, 21 kwi 2018
godz. 16:59

Aktualności

MISTRZOSTWA ZIELONEJ GÓRY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, 05.04.2018.

13-04-2018

SZKOŁY  GIMNAZJALNE:

DZIEWCZĘTA:

  1.     Gimnazjum nr 1
  2.     Gimnazjum nr 10
  3.     Gimnazjum nr 4 (opiekun Krzysztof Filipowski)

- Zuzanna Hippman    - IIIa

- Oliwia Lorek  - IIIa

- Maja Pawelczak - IIIc

- Elwira  Staszak  - IIIc

- Karolina Kołodziej  - IIIc

- Aleksandra Turkowska   - IIa

- Paulina  Niżnikowska - IIc

- Oliwia  Moryson    - IIc




CHŁOPCY:

  1.     Gimnazjum nr 1
  2.     Gimnazjum nr 4 (opiekun Krzysztof Filipowski)

 

- Maciej   Kęszczyk    - IIIa

- Artur   Dudek   - IIIa

- Grzegorz  Lisiak   - IIIa

- Oskar   Hoffmann - IIIb

- Paweł   Niedźwiedź    - IIIb

- Szymon    Litwiński    - IIIb

- Eryk    Fursewicz     - IId

- Grzegorz   Krupnicki     - IId

 3.   Gimnazjum nr 7


SZKOŁY  PONADGIMNAZJALNE

DZIEWCZĘTA:


       1.      IV LO
       2.      VII LO            (opiekun Jerzy Walczak)

 

- Aleksandra     Sobolewska            - IIId

- Weronika        Kruszyńska             - IIIg

- Anna                 Bryćko                      - IIIb

- Anna                 Szymaniuk              - IId

- Patrycja           Dobrewska             - IId

- Daria                 Lilejko                      - Id

- Julia                  Dąbrowska             - Id

- Natalia             Dżyga                        - Ic

 
      3.      I LO

 

CHŁOPCY:

      1.     ZSEiS
      2.     VII LO            (opiekun Jerzy walczak)

 

- Maciej              Zarzycki                   - IIId

- Michał              Puczko                      - IIId

- Michał              Szlosowski              - IIIf

- Maciej              Węglarz                   - IId

- Marcel             Suliga                        - IId

- Dorian              Nowicki                   - IIe

- Wojciech         Sadowski                 - Id

- Miłosz              Safian                       - Id

        3.     ZSB   



Administrator