poniedziałek, 23 lip 2018
godz. 00:20

Aktualności

LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

15-06-2018







MEDALE  UCZNIÓW  VII  LO  ZIELONA  GÓRA  W  LUBUSKIEJ  OLIMPIADZIE  MŁODZIEŻY oraz  MISTRZOSTW  WOJEWÓDZTWA  JUNIORÓW  U-20

Zielona Góra, 29.05.2018.

medale złote:

  1. 1.     Filip               Nisiewicz                 - IIIf    - w dal                       - 6,50 m.
  2. 2.     Maciej          Węglarz                   - IId    - 3000m.                  - 11.21,45
  3. 3.     Piotr              Żak                             - IIa     - tyczka                     - 4,00 m.
  4. 4.     Filip               Nisiewicz                 - IIIf    - trójskok                 - 12,82 m.
  5. 5.     Igor                Powroźnik               - IId    - 1500m.                  - 4.27,53
  6. 6.     Stella            Szczepańska           - IId    - kula (4)                   - 9,70 m.
  7. 7.     Jagoda          Senderek                 - IIId   - wzwyż                    - 1,62 m.
  8. 8.     Katarzyna    Ligęza                       - IId    - 1500m.                  - 5.37,57
  9. 9.     Aleksandra Dobrowolska         - IId    - młot (4)                 - 45,17 m.

10.(Jagoda Senderek-IIId, Anna Szymaniuk-IId)- 4x100m.  - 60,95 sek.

(Stella Szczepańska-IId, Aleksandra Dobrowolska-IId)

medale srebrne:

  1. 1.     Tyberiusz     Chałupka                  - IIId   - wzwyż                    - 1,85 m.
  2. 2.     Piotr              Żak                             - IIa     - trójskok                 - 12,55 m.
  3. 3.     Dorian          Nowicki                   - IIe    - 1500m.                  - 4.31,43
  4. 4.     Beata            Dobrowolska         - IId    - młot (4)                 - 45,17 m.
  5. 5.     Anna             Szymaniuk              - IId    - oszczep (500)      - 29,16 m.
  6. 6.     Stella            Szczepańska           - IId    - młot (4)                 - 36,63 m.

medale  brązowe:

  1. 1.     Tyberiusz     Chałupka                  - IIId   - kula (6)                   - 14,24 m.
  2. 2.     Maciej          Zarzycki                   - IIId   - wzwyż                    - 1,80 m.
  3. 3.     Michał          Puczko                      - IIId   - 400m.                     - 55,63 sek.
  4. 4.     Jagoda          Senderek                 - IIId   - w dal                       - 4,40 m.



MEDALE  UCZNIÓW  VII  LO  ZIELONA  GÓRA  W  LUBUSKIEJ  OLIMPIADZIE  MŁODZIEŻY oraz  MISTRZOSTW  WOJEWÓDZTWA  JUNIORÓW  U-18

Zielona Góra, 29.05.2018.

medale złote:

  1. 1.     Miłosz          Safian                       - Id      - 100m.                     - 11,57 sek.
  2. 2.     Weronika    Dudek                       - Id      - kula (3)                  - 12,65 m.
  3. 3.     Weronika    Dudek                       - Id      - młot (3)                 -  42,32 m.

medale srebrne:

  1. 1.     Natalia         Dżyga                        - Ic      - 1500m.                  - 6.11,86
  2. 2.     Julia               Dąbrowska             - Id      - 800m.                     - 2.41,57
  3. 3.     (Krzysztof Puczko-Id, Miłosz Safian-Id) – 4x100m.           - 48,15 sek.

(Wojciech Sadowski-Id, Jakub Główczyk-Ib)

medale brązowe:

  1. 1.     Natalia         Kolbusz                    - Id      - młot (3)                 - 34,12 m.

 



Administrator