godz. 09:39

Aktualności

Brązowe medale Masłowskiego w Mistrzostwach Polski Juniorów”

26-09-2018

Nad samym morzem, w zmiennych warunkach pogodowych, na strzelnicach Ustki spotkali się najlepsi Polscy juniorzy, by rozdzielić medale Mistrzostw Polski. Do Ustki przyjechało około 150 zawodników z 38 klubów. Doskonale spisali się strzelcy Gwardii Zielona Góra.

W klasyfikacji klubowej przez całe zawody trwała zacięta rywalizacja Gwardzistów ze strzelcami Kalibra Białystok. Ostatecznie zwyciężyli zawodnicy z Podlasia z dorobkiem 188 punktów, a strzelcy z Zielonej Góry zajęli drugie miejsce z wynikiem 176 punktów. Na trzecim miejscu rywalizację zakończyli zawodnicy Legii Warszawa (109 pkt). W klasyfikacji województw zwyciężyło województwo Podlaskie (188 pkt), a tuż za nim uplasowało się Lubuskie (176 pkt). Znakomicie w Mistrzostwach spisał się Mikołaj Masłowski, który mimo miejsc indywidualnych poza podium, wywalczył wraz z drużyną brązowe medale w konkurencjach KPN 60 oraz KDW 3x40.

Opracował: Damian Komolka