poniedziałek, 6 lip 2020
godz. 11:18

Aktualności

SZEŚĆ MEDALI AKROBATÓW !!!!!!!!!!!!!!

11-05-2011
Zielonogórscy akrobaci UKS "AS", uczniowie ZSOiS, na odbywającej się w Białej Podlaskiej XVII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Mistrzoswa Polski Juniorów Młodszych) zdobyli sześć medali !!!!! + więcej

Finał wojewódzki w unihokeju chłopców

27-04-2011
27.04.2011r. w Żaganiu odbył się finał województwa lubuskiego w unihokeju chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Reprezentanci VII LO w pierwszym spotkaniu pokonali zespół ZSLiT Gubin 2:1, w następnym pojedynku zmierzyli się z reprezentacją ZSP-4 Nowa Sól pokonując ich 3:2. Dzięki tym zwycięstwom awansowaliśmy do turnieju głównego, gdzie w pierwszym pojedynku doszło do spotkania derbowego z ZSM Gorzów Wlkp. po koncowej syrenie wynik tego pojedynku był remisowy (2:2), dogrywka nie przyniosła rostrzygnięcia i doszło do rzutów karnych gdzie w ostatecznym rozrachunku VII LO zwyciężyło 3:2. W drugim meczu spotkaliśmy się z gospodarzami tego turnieju ZSLiT Żagań ulegając im 0:3. Ostatecznie zajeliśmy drugie miejsce uzyskując tytuł vice mistrza województwa lubuskiego.

Skład drużyny: Bochno Filip, Sala Damian, Diaków Piotr, Kopczyński Michał, Soboczyński Tomasz., Wielgosz Filip, Jeliński Maciej, Taraskiewicz Damian, Michalak Bartosz, Nawrocki Maciej, Rauba Łukasz.

Opiekun drużyny: Tomasz Czupryn + więcej

27-04-2011
19.04.2011r. na hali przy ulicy Wazów rozegrany został finał województwa lubuskiego w piłce ręcznej chłopców. Uczniowie VII LO w pierwszym meczu pokonali zespół ZSP "ELEKTRYK" z Gorzowa Wlkp. 29:21, w drugim meczu ulegli zespołowi LO I Świebodzin 29:32 i ostatecznie uzyskali tytuł vice mistrza województwa lubuskiego, warto dodać że jest to trzeci tytuł z rzędu

Skład drużyny: Karp Przemysław (k), Byzio Krzysztof, Roszkowski Daniel, Naruszewicz Maksymilian, Kopczyński Michał, Mazur Maksymilian, Kozłowski Marcin, Mielczarek Grzegorz, Mącznik Marek, Wojdyła Dawid, Wielgosz Filip, Soboczyński Tomasz.

Opiekun drużyny: Tomasz Czupryn




+ więcej

Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Akrobatyce

05-04-2011
2 kwietnia w Zielonej Górze odbyły się eliminacje do XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Nasi zawodnicy uzykali kwalifikacje do OOM wygrywając  wiekszość konkurecji.
Finały OOM  odbędą się w Białej Podlaskiej 2-4.05.2011 Liczymy na MEDALE!!!!!!!!!!!!!

Więcej informacji w Aktualnościach Akrobatyki.
+ więcej

SZEŚĆ MEDALI AKROBATÓW !!!!!!!!!!!!!!

11-05-2011
+ więcej

Finał wojewódzki w unihokeju chłopców

27-04-2011
+ więcej

27-04-2011
+ więcej

Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Akrobatyce

05-04-2011
+ więcej

Dwa złota i dwa srebra na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów w pływaniu

03-04-2011
+ więcej