niedziela, 23 wrz 2018
godz. 11:12

Aktualności

LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

22-08-2018







MEDALE  UCZNIÓW  VII  LO  ZIELONA  GÓRA  W  LUBUSKIEJ  OLIMPIADZIE  MŁODZIEŻY oraz  MISTRZOSTW  WOJEWÓDZTWA  JUNIORÓW  U-20

Zielona Góra, 29.05.2018.

medale złote:

  1.  Filip  Nisiewicz                 - IIIf    - w dal                       - 6,50 m.
  2.  Maciej Węglarz                 - IId    - 3000m.                  - 11.21,45
  3.  Piotr Żak                           - IIa     - tyczka                     - 4,00 m.
  4.  Filip  Nisiewicz                 - IIIf    - trójskok                 - 12,82 m.
  5.  Igor  Powroźnik               - IId    - 1500m.                  - 4.27,53
  6.  Stella Szczepańska          - IId    - kula (4)                   - 9,70 m.
  7.  Jagoda  Senderek            - IIId   - wzwyż                    - 1,62 m.
  8.  Katarzyna Ligęza             - IId    - 1500m.                  - 5.37,57
  9.  Aleksandra Dobrowolska - IId    - młot (4)                 - 45,17 m
  10.  (Jagoda Senderek-IIId, Anna Szymaniuk-IId)
     (Stella Szczepańska-IId, Aleksandra Dobrowolska-IId)    - 4x100m.  - 60,95 sek.    

medale srebrne:

  1. Tyberiusz     Chałupka                 - IIId   - wzwyż                    - 1,85 m.
  2. Piotr              Żak                         - IIa     - trójskok                 - 12,55 m.
  3. Dorian          Nowicki                   - IIe    - 1500m.                  - 4.31,43
  4. Beata            Dobrowolska         - IId    - młot (4)                 - 45,17 m.
  5. Anna             Szymaniuk             - IId    - oszczep (500)      - 29,16 m.
  6. Stella            Szczepańska           - IId    - młot (4)                 - 36,63 m.

medale  brązowe:

  1. Tyberiusz     Chałupka                  - IIId   - kula (6)                   - 14,24 m.
  2. Maciej          Zarzycki                   - IIId   - wzwyż                    - 1,80 m.
  3. Michał          Puczko                      - IIId   - 400m.                     - 55,63 sek.
  4. Jagoda          Senderek                 - IIId   - w dal                       - 4,40 m.
+ więcej

Miedzynarodowe Mistrzostwa Pomorza

11-06-2018





Dnia 09.06.2018 Damian Wierzowiecki z klasy 2Cg brał udział w Miedzynarodowych Mistrzostwach Pomorza Open Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Reska.
Damian zajął III miejsce w kategori kumite 14-15 lat. 
+ więcej

Turniej koszykarski 1x1

04-06-2018



 W związku z trwającym tygodniem sportu w Zespole Szkół 

Ogólnokształcących i Sportowych, w środę 30 maja 2018 roku na Orliku 
(boisko do koszykówki) odbył się turniej koszykarski 1x1 . Uczestnicy 
zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe. I grupa obejmowała 
zawodników urodzonych w latach 2003- 2005, natomiast starszą grupę 
stanowili chłopacy urodzeni w 2002 oraz 2001 roku. + więcej

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych

04-06-2018




W Poznaniu w dniach 27 - 28 kwietnia 2018 zawodnicy UKS AS ZIELONA GÓRA a zarazem uczniowie naszej szkoły, wspaniale reprezentowali województwo Lubuskie na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych. 

+ więcej

LUBUSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY

22-08-2018
+ więcej

Miedzynarodowe Mistrzostwa Pomorza

11-06-2018
+ więcej

Turniej koszykarski 1x1

04-06-2018
+ więcej

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych

04-06-2018
+ więcej

Koszykarze VII LO Zielona Góra Mistrzami Województwa Lubuskiego

22-05-2018
+ więcej