godz. 08:29

Pływanie > Aktualności

Radosław Kawęcki mistrzem świata na krótkim basenie trzeci raz z rzędu!

12-12-2016
Radosław Kawęcki (absolwent VII LO) zdobył złoty medal mistrzostw świata Windsor 2016 w pływaniu na krótkim basenie! Polak wygrał z czasem 1:47.63.
+ więcej

Ogólnopolskie zawody pływackie o Puchar MOSiR Kielce

28-11-2016

Przy udziale 216 zawodników z 28 klubów, w Kielcach (19-20.11.2016) odbyły się zawody pływackie, w których, z dużymi sukcesami zaprezentowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Zielonej Górze, trenujący na co dzień w Towarzystwie Pływackim Zielona Góra.
Najlepszym zawodnikiem imprezy, w kategorii    Młodzik 12 lat został Tomasz Buczkowski, a duży wpływ na to  miał pobity rekord klubu TP Zielona Góra na dystansie 100 metrów stylem motylkowym!

+ więcej

Grand Prix Poznań 19-20.11.2016

28-11-2016

Przy udziale 774 zawodników ze 124 klubów, w Poznaniu odbyły się  kolejne zawody pływackie z cyklu grand prix. Z powodzeniem wystartowali w nich uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Zielonej Górze,zawodnicy Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zielonej Górze. W wyniku znakomitej postawy, Maja Piotrowicz, Michał Miciul, oraz trener Jacek Miciul zostali powołani na Zawody Krajów Europy Środkowej w Koszycach.

+ więcej

PUCHAR PREZESA TOWARZYSTWA PŁYWACKIEGO ZIELONA GÓRA

17-10-2016

W zawodach o Puchar Prezesa Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra (9.10.2016), wzięło udział 239 zawodników
z województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego i lubuskiego.

Z powodzeniem startowali w nich uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych
w Zielonej Górze, zajmując wiele czołowych miejsc, oraz notując dużo wartościowych wyników.